Dárek co vždy udělá radost

Investice, hodnotný dárek, co udělá radost každému.

K narozeninám, Vánocům, jako pozornost, k jiným výročím a slavnostním příležitostem.

Je to super dárek. Je trvalý, hodnotný, prestižní. Je to  jízdenka do lepší budoucnosti pro Vás nebo ty, které jím obdarujete. Jediný dárek, který nikdo nevrátí, nevyhodí, neodloží a naopak se s ním bude všem chlubit.
Stačí využít současné  emise členských podílů v Hradním Spolku

Přihlaste sebe nebo koho hodláte obdarovat  za čestného člena Hradního Spolku a zaplaťte za ně vstupní členský příspěvek v hodnotě 10 000Kč, (400Euro). Tím pro ně získáte, bez jakýchkoliv rizik, s právem kdykoliv vystoupit bez jakýchkoliv závazků:

1)-místo v dějinách, jako podporovatele obnovy a rozvoje historické kulturní památky ČR, hradu a zámku Dolní Kounice viz.www.hradkounice.cz
2)-možnost využívat hrad a zámek Dolní Kounice za výhodných podmínek a možná jednou i spoluvlastnit
3)-podíl na aktivitách,
 zajímavých a skvělých věcech, kterým Spolek pomůže na trh a k užívání, o kterých by jste možná jen četli. K tomu prestižní titul Rytíře(Rytířky) obnovitele a ochránce hradů  s právem si ho psát ke svému jménu a využívat privilegia, k nimž získá Rytířský Certifikát
4)-vliv na využívání společně sdruženého kapitálu a oporu v něm
5)- spoluvlastnictví majetku a veškerých aktiv  Spolku a podíl na jeho hospodářských výsledcích, v podobě doživotních a dědičných benefitů a právu ovlivňovat činnost Spolku, rozvoj a využívání hradu a zámku.
6) podíl na komunitě schopných, s nimiž již nikdo z členů nebude na nic sám.
7) anglicko- český ozdobný Certifikát Rytířských Privilegií, formátu A3, potvrzující práva a privilegia držitele.

Klikněte na tomto webu www.hradnispolek.cz na tlačítko a nebo menu s označením:
Jak se stanu členem, vyplňte a postupujte dle tam uvedeného návodu nebo se s námi spojte na dále uvedených kontaktech, a my Vám poradíme.