Dárek co vždy udělá radost

Investice, hodnotný dárek, co udělá radost každému.

K narozeninám, Vánocům, jako pozornost, k jiným výročím a slavnostním příležitostem.

Kupte svým nejbližším, svým obchodním partnerům, těm, kterým chcete udělat radost hodnotným dárkem něco, co nikdy nevyhodí, ani neodloží.

Přihlaste je za čestného člena Hradního Spolku a zaplaťte za ně vstupní členský vklad v hodnotě 10 000Kč, (400Euro). Tím jim koupíte, bez jakýchkoliv rizik, s právem kdykoliv vystoupit bez jakýchkoliv závazků:
1)-místo v dějinách, jako podporovatele obnovy a rozvoje historické kulturní památky ČR, hradu a zámku Dolní Kounice viz.www.hradkounice.cz
2)-možnost využívat hrad a zámek Dolní Kounice za výhodných podmínek a možná jednou i spoluvlastnit
3)-prestižní titul Rytíře(Rytířky) s právem si ho psát ke svému jménu a využívat privilegia, k nimž získá rytířský certifikát
4)-vliv na využívání společně sdruženého kapitálu
5)- podíl na majetku Spolku a jeho hospodářských výsledcích, v podobě doživotních benefitů a právu ovlivňovat činnost Spolku, rozvoj a využívání hradu a zámku.
Vše potvrzeno na dvojjazyčném Certifikátu Rytířských Privilegií formátu A3.

Podrobný postup najdete na www.hradnispolek.cz/Jak se stanu členem,

nebo se informujte  na emailu hradinfo@email.cz, tel 602 736 953