Představujeme Vám Investiční Projekt Hradní Spolek.
Garantuje lidem ekonomicky myslícím skvělé obchody, satisfakci, růst bohatství a jistot, společenské postavení, zážitky, vzájemnou výhodnost, východiska z bezvýchodných situací. Vše, čeho se jinak jen těžko dosahuje.

Omluva: Nadpis je dlouhý kvůli klíčovým slovům vyhledávačů,ale Projekt přináší stejně všeho více.

Je to projekt provokativní a revoluční.
Startuje na  velkém středověkém hradu, postupně obnovovaném, za stálého využívání a bohatého života. Skvěle dostupném do hodiny jízdy, z  mnoha mezinárodních letišť, veletrhů, kulturních a obchodních center  kolem něho.
Jde tedy jen o to, nabídnout zde na hradě a zámku s  rozsáhlým dolnokounickým panstvím a jeho okolí něco, co obohatí natolik nabídku tohoto místa euroregionu, že svět získá skvělý důvod sem zamířit. Všechny  letecké společnosti světa tím získají příležitost se stát atraktivnějšími, pokud dokáží sem donést dostatek zájemců z celého světa a ony to potřebují, dnes stejně, jako všichni dopravci.
Hrad se svým okolím má  velké množství prostor, snadno rozšiřitelných a v kombinaci s vybavením Informačními technologiemi prakticky neomezenými. Proto zde vznikl Projekt Hradní Spolek , jako otevřená komunita těch, co něco opravdu umí, aby se zde světu pochlubila svými dovednostmi a získala nový odbyt, novou popularitu, novou životní perspektivu. Spolek i těch,  co hledají něco smysluplného a trvanlivého , co by mohli podpořit, výhodně v tom investovat a  bezpečně spořit. I těch, co hledají nový smysl svého života, své existence. Všichni,  aby zde nejen zhodnotili své peníze, získali novou perspektivní seberealizaci a zdroj nových výnosů, ale i získali benefity v podobě výhodných woucherů  a privilegií ve vstupu na nově se tvořící světovou nabídku zážitků, obchodů, služeb. Je to šance pro majitele, provozovatele a zaměstnance všech odvětví, která vlivem coronaviru krachují nebo  omezují své činnosti, znovu začít růst.

Už dnes hrad nabízí množství místa pro setkávání se, společné aktivity, společné podnikání tak, že každý sám a všichni společně můžeme vytvářet  nabídku, kam stojí za to zajet z celého světa.Je tak velký, že omezení  coronaviru zde prakticky neplatí.

Vzniká zde reciproční efekt. Ti co pomáhají růstu Hradního Spolku a plnění jeho cílů sdružením svých příspěvků a dovedností do Spolku, současně  vytváří pro sebe ze Spolku velkou a významnou ekonomickou sílu, kterou spoluvlastní a s ní partnersky spolupracují. Ta pak zpětně všestranně pomáhá  těm, co ji pomohli vzniknout. Proč nabízet své dovednosti jinde, když zde získáváte nejméně několika násobně více-  za sebe a své dovednosti,  z členských podílů Spolku, jehož jste spoluvlastníky a kam směřují veškeré příjmy společné nabídky veřejnosti. I z toho, že sem máte důvod zvát všechny své  známé a z jejich útraty mít opět profit i radost ze společných zážitků. Vše co v Projektu s Projektem a vůči němu děláte, děláte ve své a vůči své  organizaci Hradní Spolek. Jste jeho zdrojem i konzumentem.

Podle statistiky 80% populace neumí dělat správné závěry z informací, které dostávají a proto chudnou a ztrácí své postavení, oproti těm 20%, kteří z nich umí těžit a rostou a bohatnou na úkor těch 80%. Tento web  může být  Vaše cesta mezi těch 20%, i když věříme, že pokud tyto řádky čtete a zajímají Vás, pak mezi ně už patříte.
Ti co mne znají ví, že jsem až neobvykle  vzdělaný, zkušený a úspěšný. To mi umožňuje jednat s vysokou úspěšností.  Do tohoto projektu jsem investoval z vlastních peněz, pod kontrolou úřadů, více než 100 milionů Kč, které jsem mohl utratit za množství potěšení a zážitků. Měla by to být pro Vás záruka, že tento projekt stojí za to.

Jsem přesvědčen, že i z této úvodní  informace lze rozpoznat, že jde o skvělý Projekt, na který stojí za to vsadit a stát se členem Spolku s právem, bez závazků kdykoliv vystoupit a nebo alespoň spolupracujícím partnerem. K účasti ve Spolku není třeba statisíců, milionů, ale jen pár set Euro, výměnou za oporu v několikasetmilionovém majetku a růstovém společenství. Nenechte se otrávit špatnou pověstí neziskovek. Jsou i skvělé, velmi užitečné normálním lidem právě proto, že ti, co jim nakonec pokazili pověst, jim dali do kolíbky skvělé možnosti. Tyto možnosti zde v Hradním Spolku mohou sloužit i Vám. Je to nejlepší, co dnes můžete pro sebe a své nejbližší udělat. Stačí se jen rozhodnout, a začít psát v dějinách svůj příběh.

Dr.Ing. František Zoubek,
CEO Hradu a zámku, zakladatel Hradního Spolku a jeho statutární ředitel.

Vzhled Hradu Dolní Kounice v 17.století, hrad a propagace Hradního Spolku dnes a CERTIFIKÁT RYTÍŘSKÝCH PRIVILEGIÍ - garanční listiny práv a privilegií  člena Hradního Spolku