SETKÁNÍ s PROGRAMEM

 Pozvánka na 30. března 2019, den prvního setkání Patriotů ČR,
pod heslem: Pojďme se domluvit.

Zveme Vás i s vaší rodinou a přáteli na první setkání Patriotů ČR. Občanů, co se zde chtějí cítit doma, být hrdí na historii této země a svou příslušnost k ní. Co cítí potřebu změny trendů a jsou ochotni pro to něco udělat, domluvit se a podporovat se. Setkání Patriotů ČR se uskuteční na hradě a zámku Dolní Kounice 30.3.2019 od 10 hod. s předpokládaným koncem 18 hod. V tuto dobu nelze odhadnout počasí a vše bude konáno na volném prostranství hradu a zámku a proto se dobře oblékněte i proti dešti. Akce se uskuteční i za špatného počasí.

Program - uvítání účastníků a připomenutí hudbou, co znamená být Patriot
--Patriotismus, obnova a podpora vlastenectví jako řešení všeho, co nás znepokojuje 
- krátké instruktáže odborníků na téma:
. ekonomika- prostor pro růst i zkázu
. přežití- při výpadku funkcí státu, obrana holou rukou, udržení pravdivé informovanosti
- sportovně zábavní hry, degustace skvělých vín a gastro doplňků
 - vzájemné seznamování se u cimbálu s tancem a zpěvem

Během posledních dvou bodů programu vzájemná výměna informací a kontaktů, diskuse, domluvení se na dalších setkáních. Změna programu vyhrazena.

Na hrad( do Dolních Kounic) jezdí z Brna každou hodinu autobus městské hromadné dopravy z Brna.Jak se na hrad dostanete autem nebo autobusem najdete na www.hradkounice.cz/kontakt

Vstup pouze na předem zakoupené vstupenky. Vstupné lze zakoupit pouze v předprodeji bezhotovostně odkudkoliv, nebo na kterékoliv poště hotovostně a nebo bezhotovostně, zaplacením vstupného ve výši 200 Kč/osobu na účet Hradního Spolku č.u. 286 296 678/ 0300. Výpis z účtu návštěvníka, potvrzující platbu, vezměte sebou na hrad na setkání Patriotů, kde bude sloužit jako vstupenka. Lze platit i za více osob a z násobku zplacené částky bude zřejmé za kolik osob je zaplaceno. Tato novinka šetří náklady na výrobu a distribuci vstupenek a umožňuje platit bezhotovostně z účtu na účet a nebo hotovostně vkladem na účet Hradního Spolku výše uvedený na kterékoliv přepážce české pošty mimo jejich finančních center. Zaplacením částky prostřednictvím finančního centra poštovní banky by se Vám z platby odečetlo 80 kč a museli by jste zaplatit o to víc. Při hotovostní platbě na pobočkách pošty se odečítá jen 20 Kč a jen z účtu Spolku a nikoliv Vašeho.

Při platbě uveďte:
- účet na který se platí : 286 296 678/ 0300.
- variabilní symbol platby= 9 ti místné číslo vašeho mobilního telefonu( je nezaměnitelný originál a lze Vám volat v případě nějakého problému s platbou)
-specifický symbol= datum akce= 30032019
-placená částka celkem za všechny osoby celkem = násobek částky 200 Kč za každou osobu

Vstupné lze platit do uzávěrky dne 11.3.2019 kdy lze provést poslední platbu.


Uvítáme dobrovolníky k pomoci s organizací doprovodných programů.
Hlaste se na tel 602 736 953