Nejlepší příležitost jak získat byt a zhodnotit své peníze

Naše nabídka na získání bytu a zhodnocení peněz je v této době, pokud jsme dobře informováni, nejbezpečnější a nejvýnosnější nabídkou v ČR. Kontaktujte nás a vydělávejte.

Naše smluvní stavební firma v tomto roce, předpoklad září- říjen 2019 dokončuje v rekonstruovaném rodinném domě 4 dvoupojové byty s kuchyní 2+kk a jeden 3 až 4 pokojový byt+kk . K bytům patří 4 garážová stání a sklepy 2m2. Dvoupojové byty jsou za 3 až 4 miliony Kč podle vybavení, 3-4 pokojový za 5 milionů Kč.

Byty si lze koupit na bydlení a nebo na další pronajímání.

Pro ty, kteří nemají celou částku na zakoupení takového bytu máme nabídku. Byt zakoupíme pro Vás my jako Hradní Spolek a vám ho pronajmeme. Částku kterou máte, nám zaplatíte jako zálohu na nájemné. Dalším nájemným nám postupně splatíte celou částku na pořízení bytu a po splacení se stane byt Váš.
Pro všechny občany a firmy je to však současně příležitost půjčit našemu Spolku jakoukoliv částku, nejméně však 100 000 Kč. Tato půjčka bude ručena zástavním právem na konkrétní byt zajišťující půjčujícímu  ideální podíl na bytě připadající na zapujčenou částkou. Zapůjčená částka by byla úročena 3,5 %p.a. až do splacení a byla by splácena průběžně z nájemného z bytu.

info k šíření:
Hradní Spolek nabízí k zakoupení novostavby 4bytů -2+kk a jednoho 1x3+kk v Brně. Členové mohou splatit jen část kupní ceny a zbytek splatit splátkami nájemného. Připravujeme prostřednictvím smluvní organizace výstavbu v Mikulově.
Informujte se na kontaktech tohoto webu.