AKCE

1) Investujte  do Hradního Spolku viz Úvod  a  Vaše možnosti v první části tohoto webu. Nic lepšího Vám nikdo nemůže nabídnout.

2) vydělávejte na zprostředkování viz Vaše možnosti.

3) Prodávejte své výrobky nebo výrobky těch, co umí kvalitní lokální výrobky  a  Vy co hledáte právě takové výrobky bez jejich "obohacení " podivnými příměsemi od různých neidentifikovaných výrob nakupujte to poctivé na našich pravidelných hradních slavnostech  dříve POLOPO -poctivé lokální potraviny, dnes POLOPRO-poctivé lokální produkty. Když se zde naučí prodávat přímí místní výrobci a lidé napřímo nakupovat, obnovíme staleté místní tradice a zapomenutou, ale osvědčenou formu poctivé vzájemné směny.

V roce 2020 budou pokračovat Hradní slavnosti POLOPRO- trhy poctivých lokálních produktů. Přihlaste sebe a nebo koho dobrého znáte včas a všichni ostatní si začněte plánovat volno na jednu sobotu v měsíci pro návštěvu Hradu a zámku Dolní Kounice , 15 minut od Brna, kdy dobře nakoupíte i prodáte a ještě se pobavíte. Navazujeme tak na historické trhy, zde byly povolené českým králem Václavem II, před 735 lety-735 let tradice poctivých lokálních potravin.
 Plán akcí na rok 2020:
HRADNÍ SLAVNOSTI POLOPRO V ROCE 2020.
Místo konání: Hrad a zámek Dolní Kounice u Brna
Pořadatelé: nezisková organizace Hradní Spolek

Termíny a témata HRADNÍCH SLAVNOSTÍ POLOPRO pro rok 2020 vždy od 10:00 do 15:00 hodin. V soutěžích vždy hodnotí nakupující na místě.V každém typu soutěží, ti nejlepší obdrží titul a označení Hradní dodavatel r 2020. Změna termínů a obsahu slavností je vyhrazena.

Původně vyhlášené termíny na 25.1. Ať žije zabijačka,22.2. Masopustní veselí,28.3. Jaro- byly zrušeny kvůli nutným úpravám pro příští sezónu. Začínáme tedy a budeme pokračovat :

11.4. Velikonoční -prodej  lokálních potravin, výrobků, služeb  a soutěž o nejlepší výrobek, jídlo, pití pro velikonoční dobu,

2.5. Hradní Svatogodhardské slavnosti- prodej lokálních potravin, výrobků, služeb a soutěž o nejchutnější vína, výrobky z vín a a nejvhodnější gastronomické výrobky k vínu.

13.6. Červen červený jak růže květ-prodej lokálních potravin,výrobků, služeb a soutěž o nejvhodnější výrobky, jídla a pití na prázdniny, na turistiku, na dovolené, i  soutěž o nejhezčí a nejvděčnější květiny

18.7. Piknikové odpoledne- prodej lokálních potravin, výrobků,služeb a soutěž o nejchutnější a nejzajímavější výrobek, jídlo a pití na piknik

15.8. Marmeládafest-paštikofest-prodej lokálních potravin, výrobků,služeb  a soutěž o nejlepší marmelády a paštiky zejména domácí výroby

5.9. Sklizeň + klobáskofest- prodej lokálních potravin, výrobků, služeb a soutěž o nejlepší uzenářský výrobek z masa, sýrů a jiných ingrediencí, vhodných k zauzení a konzumaci

31.10. Strašidla na hradě- gulášfest- prodej lokálních potravin, výrobků, služeb a rej hradních strašidel spojený se  soutěží- o nejlepší strašidlo na hradě a o nejlepší guláš vyrobený doma, nebo v restauraci

5.12. Mikulášská- rej mikulášů, čertů a andělů, prodej lokálních potravin, výrobků, služeb a soutěž o nejlepší výrobek zejména potravinářský, vhodný jako Mikulášský dárek, případně dárek na Ježíška. Uskuteční se v případě přihlášení se dostatku prodejců nejméně měsíc před konáním.

4) Prohlídky hradu a zámku s programem a degustací vín a prohlídkou komentovanou majitelem hradu- domluvte si termín a obsah programu na tel 602 736 953 nebo emailu hradinfo@email.cz

5) Hrad je příliš velký, a proto nabízíme spolkům, sdružením, skupinám, pojďte rozvíjet své aktivity na tomto hradě s vynikající dostupností, pojďte ho s námi užívat, než ho celý přestavíme na hradní hotelový resort a začneme využívat naplno.  Na hradě zatím může probíhat několik desítek aktivit samostatně, aniž by se rušily. Vznikne tak jednak mnoho příležitostí pro Váš rozvoj, mnoho nových nabídek veřejnosti,mnoho nových výnosů, o které se můžeme dělit. Spojte se s námi na kontaktech.