AKCE

1) Investujte  do Hradního Spolku viz Úvod  a  Vaše možnosti v první části tohoto webu. Nic lepšího Vám nikdo nemůže nabídnout.

2) vydělávejte na zprostředkování viz Vaše možnosti.

3) Prodejní trhy- Hradní slavnosti POLOPRO 2020 - poctivých lokálních produktů.Prodávejte zde 15 minut od Brna, hodinu od Vídně a Bratislavy, své výrobky nebo výrobky těch, co umí kvalitní lokální výrobky.    Vy, co hledáte právě takové výrobky, nakupujte zde  na našich pravidelných hradních slavnostech-  dříve POLOPO -poctivé lokální potraviny, dnes POLOPRO-poctivé lokální produkty.

Obnovujeme zde historii trhů, povolených  českým králem Václavem II, dne  8.4.1284 (před 735 lety), bez nutnosti nosit historická oblečení, i když nikomu nebráníme, aby je svým oblečením připomenul. Věříme, že sem naučíme chodit  nabízet své výrobky a uzavírat kontrakty a kooperace farmáře, malé a  střední podniky ČR, ale i z okolních zemí EU a stejně tak nakupující z těchto zemí. Hodláme zde vybudovat nejpřívětivější místo v tomto regionu EU, pro startupy začínajících výrobců a obchodníků,ale i nabídku toho nejlepšího, co lze v EU sehnat, podporované v zázemí hradu internetovým nabídkami a poptávkami z celého světa.

Plán akcí na rok 2020:

Místo konání: Hrad a zámek Dolní Kounice u Brna
Pořadatelé: nezisková organizace Hradní Spolek a Farma pod kaštany.

Termíny a témata HRADNÍCH SLAVNOSTÍ POLOPRO pro rok 2020 vždy od 10:00 do 15:00 hodin. V soutěžích vždy hodnotí nakupující na místě.V každém typu soutěží, ti nejlepší obdrží titul a označení Hradní dodavatel r 2020. Změna termínů a obsahu slavností je vyhrazena.

Původně vyhlášené termíny na 25.1. Ať žije zabijačka,22.2. Masopustní veselí,28.3. Jaro- byly zrušeny kvůli nutným úpravám pro příští sezónu. Začínáme tedy a budeme pokračovat :

11.4. Velikonoční -prodej  lokálních potravin, výrobků, služeb  a soutěž o nejlepší výrobek, jídlo, pití pro velikonoční dobu,

2.5. Hradní Svatogodhardské slavnosti- prodej lokálních potravin, výrobků, služeb a soutěž o nejchutnější vína, výrobky z vín a a nejvhodnější gastronomické výrobky k vínu.

13.6. Červen červený jak růže květ-prodej lokálních potravin,výrobků, služeb a soutěž o nejvhodnější výrobky, jídla a pití na prázdniny, na turistiku, na dovolené, i  soutěž o nejhezčí a nejvděčnější květiny

18.7. Piknikové odpoledne- prodej lokálních potravin, výrobků,služeb a soutěž o nejchutnější a nejzajímavější výrobek, jídlo a pití na piknik

15.8. Marmeládafest-paštikofest-prodej lokálních potravin, výrobků,služeb  a soutěž o nejlepší marmelády a paštiky zejména domácí výroby

5.9. Sklizeň + klobáskofest- prodej lokálních potravin, výrobků, služeb a soutěž o nejlepší uzenářský výrobek z masa, sýrů a jiných ingrediencí, vhodných k zauzení a konzumaci

31.10. Strašidla na hradě- gulášfest- prodej lokálních potravin, výrobků, služeb a rej hradních strašidel spojený se  soutěží- o nejlepší strašidlo na hradě a o nejlepší guláš vyrobený doma, nebo v restauraci

5.12. Mikulášská- rej mikulášů, čertů a andělů, prodej lokálních potravin, výrobků, služeb a soutěž o nejlepší výrobek zejména potravinářský, vhodný jako Mikulášský dárek, případně dárek na Ježíška. Uskuteční se v případě přihlášení se dostatku prodejců nejméně měsíc před konáním.

Podrobnosti jsou na přihlášce, kterou otevřete kliknutím na ni níže. Seznámením se s pravidly a podmínkami účasti a vyplněním a odesláním Přihlášky, jste přihlášeni k účasti. Po zaplacení poplatků budete mít připravené místo na příslušném termínu trhů. Těšíme se na Vaši účast.

Na základě nařízení vlády ČR jsou hradní slavnosti POLOPRO 2020 od 11.4.2020 včetně pozastaveny do odvolání, o kterém zde budeme informovat. Zájemci, uvítáme, když vyplníte přihlášky kliknutím na níže uvedený baner Přihláška pro prodejce na POLOPRO a my Vás oslovíme, jakmile státní karanténa pomine.

4) Prohlídky hradu a zámku s programem a degustací vín a prohlídkou komentovanou majitelem hradu- domluvte si termín a obsah programu na tel 602 736 953 nebo emailu hradinfo@email.cz

5) Hrad je příliš velký, a proto nabízíme spolkům, sdružením, skupinám, pojďte rozvíjet své aktivity na tomto hradě s vynikající dostupností, pojďte ho s námi užívat, než ho celý přestavíme na hradní hotelový resort a začneme využívat naplno.  Na hradě zatím může probíhat několik desítek aktivit samostatně, aniž by se rušily. Vznikne tak jednak mnoho příležitostí pro Váš rozvoj, mnoho nových nabídek veřejnosti,mnoho nových výnosů, o které se můžeme dělit. Spojte se s námi na kontaktech.