AKCE

1) Nejaktuálnější z aktuálních akcí Hradního Spolku
 a)je hledání cest a partnerů, kteří nám mohou pomoci s šířením informace o Investičním Projektu Hradní Spolek a s náborem  nových členů a kapitálu. S hledáním těch, co něco skvělého umí, co mohou nabídnout do nově sestavované hradní  nabídky obchodů, zážitků, služeb, dovedností pro světové publikum, které by měli dokázat zvednout, aby  ze všech koutů světa zatoužili přijet je zažít.
b)hledání lidí schopných využívat a rozvíjet to nejosvědčenější a nejnovější ve využití IT, internetu, sítí.
c)hledání firem, ústavů, škol,  které umí spolupracovat, vyvolávat synergické efekty spolupráce, propojovat dovednosti, vytvářet nová řešení.

Pořádáme  setkání podnikatelů, investorů, jiných aktivních lidí, u  společenského  rautu a nebo jen pracovních, k představení podrobností tohoto našeho projektu. V Brně  do 20 ti lidí , nebo na Hradě u větších počtů. Seznámíte se se zajímavými lidmi, zajímavým projektem a možná najdete svou novou cestu v novém světě, nebo  jak se mít lépe hned, a ne až někdy. Domluvíme se zde a překvapíme svět.
 Zájemci o pomoc s  rozvojem našeho projektu, o účast na setkáních, nebo o nabídnutí svých dovedností, hlaste se na kontaktech na tomto webu, nebo přímo zde vyplněním a odesláním formuláře:

2) Slavnosti hradních trhů POLOPRO- Poctivých Lokálních Produktů-
                                           na hradě a zámku Dolní Kounice.

Na základě vládních opatření kvůli coronaviru, vyhlášených dne 31.9.2020, byly odloženy všechny plánované Hradní Trhy POLOPRO na podzim r.2020 na neurčito. Jejich zahájení zde bude včas zveřejněno.

3)Cesty za vínem  a další aktivity , patří k atraktivním programům spojeným s hradem a zámkem Dolní Kounice.  Najdete zde atmosféru, prostředí, výhledy ,všudepřítomnou nefalšovanou historii, skvělý personál - vše  jinde neopakovatelné.