AKCE

1) Nejaktuálnější z aktuálních akcí Hradního Spolku
              - šíření informace o naši  existenci, nábor nových členů, otevírání nových Franšíz-
Nejlépe tyto naše aktivity charakterizuje film "Zakladatel" o založení a vybudování světové sítě Mc Donalds. I my máme ambici vybudovat síť uspokojující potřeby lidí.
Naše nejaktuálnější akce-pořádání setkání podnikatelů, investorů, se společenským rautem a nebo jen pracovních, k představení podrobností tohoto našeho projektu v Brně  do 20 ti lidí , nebo na hradě u větších počtů, vždy v úterky od 11 hod po předchozí rezervaci na tel 602 736 953 a nebo kontaktních emailech. Seznámíte se se zajímavými lidmi, zajímavým projektem a možná najdete svou novou cestu, jak se mít lépe hned a ne, až někdy později.

2) Slavnosti hradních trhů POLOPRO- Poctivých Lokálních Produktů-
                                           na hradě a zámku Dolní Kounice.

Na tomto hradě, tehdy klášterním, povolil tehdejší král Český a Polský, Václav II, syn českého krále, železného a zlatého, Přemysla Otakara II dne 8.4.1284, před témě tisíciletím, zdejší trhy. Už tehdy se vědělo, že je to obchodně velmi dobré místo, dnes 15 minut od Brna,1 hodinu od Vídně a Bratislavy, 2hod. od Prahy, v blízkosti Pálavských jezer, uprostřed vinohradů a vinných sklepů. Trhy se tak jako dříve,  Není nutné nosit historická oblečení, i když nikomu nebráníme, aby je svým oblečením připomenul. Věříme, že sem naučíme chodit  nabízet své výrobky a uzavírat kontrakty a kooperace farmáře, malé a  střední podniky ČR, ale i z okolních zemí EU a stejně tak nakupující z těchto zemí. Hodláme zde vybudovat nejpřívětivější místo v tomto regionu EU, pro začínající i osvědčené  výrobce a obchodníky, pro nabídku toho nejlepšího, co lze v EU sehnat, podporované postupně IT technologiemi. Podrobnosti o Hradních trzích najdete níže,  rozkliknutím tlačítka: Hradní trhy POLOPRO. Přihlásit se je třeba včas a to na kterýkoliv z trhů POLOPRO , rozkliknutím dalšího níže uvedeného tlačítka: Přihláška pro prodejce na POLOPRO.

3)Cesty za vínem , patří k atraktivním programům spojeným s hradem a zámkem Dolní Kounice