Stanováni pod Hradem

Stanování pod Hradem je první a jednoduchou možností přispět prevenci a nebo i obnově svého psychického, duševního a fyzického zdraví. I když není dnes jednoduché najít místo, kde si můžete v přírodě postavit stan, zaparkovat mobilhaim, zažít pěkné večery u ohně a krásné výlety po okolí. My jsme ho však pro Vás zřídili. A rovnou pod středověkým hradem, dnes zámkem, s možnou jeho prohlídkou ve dne a nebo v noci, pobytem u řeky, uprostřed vinohradů, s bohatou historií i současným životem tohoto místa, s výlety až po Pálavská jezera.

Počínaje 11.5 až 12.5. 2024  vyjma dnů Festivalů zdraví,(29.6.,3.8.,28.9.,) si lze rezervovat místo pro zaparkování auta a u něj postavení svého stanu nebo svého mobilhaimu. Lze si rezervovat místo na víkend , na týden, na libovolnou dobu.

Rezervaci míst lze již nyní  objednávat  níže  uvedeným postupem.
Preferujeme rezervace na víkendy. Až od většího počtu zájemců případně pro skupiny budeme povolovat rezervaci i na všední dny.

O tom, zda je dostatek zájemců ve všední dny Vás budeme informovat ještě před odsouhlasením vám rezervovaného termínu a výzvě k uhrazení rezervační platby.

Podle počtu rezervací míst , zaplacených nejpozději 7 dní před termínem, na který si chcete rezervovat a obdržením souhlasu s parkováním od HS, vybereme pro vás vhodná místa. Na rezervovaném místě, lze postavit  svůj stan, nebo svůj stan i se svým autem, nebo jen obytné auto, nebo obytné auto se stanem.
Cena rezervované plochy je:
- za 1 stan pro max 4 osoby 600 Kč /den a noc
- za 1stan pro více osob 1000 Kč /den a noc
- za auto a stan pro max 4 osoby 800 Kč /den a noc
- za obytné auto 800 Kč/den a noc
ke každé platbě za místo se připočítává vratná kauce 400 Kč, která se po ukončení pobytu a vyklizení místa v pořádku a bez kolizí z Řádem vrací.
Protože Hradní Spolek není plátce DPH, platby jsou bez DPH.
Očekává se nástup do 10 hod a ukončení  do 10 hodin, a platí se za každý započatý den a nebo noc.

Místa ke stanování a parkování se otevírají pro vjezd a výjezd od 8 00 hod do 22 hod

Chcete li si rezervovat místo pro stanování, kempování pod Hradem a zámkem Dolní Kounice u Brna, vyplňte následující rezervační formulář.
Po vyplnění všech kolonek níže uvedeného Formuláře,  do kolonky Zpráva uveďte termín od kdy do kdy chcete rezervovat pro Vás místo, jak hodláte stanovat(1 stan, více stanů, s autem a pod. dle ceníku) kolik osob, plánovaný příjezd a odjezd, případně další  informace o Vámi plánovaném pobytu. Do kolonky zadejte číslo  uveďte Evidenční číslo našeho Hradního Kurýra, pokud Vám byl pobyt jím zprostředkován, jinak tuto kolonku  nevyplňujte.  Odešlete takto vyplněný formulář kliknutím na Odeslat.  Hradní Spolek vám bez odkladů potvrdí, zda je termín volný na váš email. Po obdržení našeho potvrzení- souhlasu s rezervací- proveďte bezhotovostně platbu na níže uvedený účet. Variabilní číslo platby bude číslo vašeho mobilního telefonu(musí souhlasit s vyplněným formulářem) do zprávy pro příjemce uveďte  datum pobytu od do,  na  který si  platbou rezervujete místo.
Rezervovat. předplatit-  si místo lze kdykoliv, nejpozději však tak, aby mohla být rezervace připsána 7 dní před plánovaným nástupem  na účet  Hradního Spolku č. účtu 286296678/0300.
Zaplacením potvrzujete souhlas s Řádem hradního stanování a zavazujete se ho během stanování dodržovat.