Hradni Trhy

Hradní Trhy . Obnovujeme Hradní Trhy pro všechny, se zvláštním důrazem na ZDRAVÍ. Preferujeme přednášky odborníků a  nabídku všeho, co pomáhá prevenci, podpoře a obnově ZDRAVÍ. Trhy slouží i těm, co potřebují představit své nové výrobky, služby, prodat a získat nové příjmy ze svých dovedností nebo z prodeje dovedností jiných, prodat své přebytky, nebo jen zkusit prodat to, co už nepotřebujete. Pro Vás všechny zde s Vaší pomocí chceme vytvořit pravidelné trhy, kam společně naučíme zákazníky i z velkých měst pravidelně nakupovat v rámci svého výletu na středověký hrad, do okolních památek, rekreačních oblastí, na oběd v přírodě, pobyt v okolí vinohradů. Mohou zde vystupovat nové kapely, noví zpěváci, noví herci, noví DJ a bavit jak vystavující, tak návštěvníky. Podle počtu Prodávajících, kteří si nejpozději 7 dní před termínem na který si chtějí rezervovat místo zajistí předplacení rezervace a souhlas se vstupem, vybereme vhodná místa. Prodejní místa budou od velikosti 6m2 po 30 m2. Na rezervovaném místě, lze postavit svůj stánek i s autem, nebo prodávat z auta a nebo jen z položené vlastní deky. Cena rezervované plochy je za 6m2- 600 Kč, Tedy za každý metr čtvereční 100 Kč. K tomu se připočítává za každé místo vratná kauce 400 Kč, která se vrací při odjezdu. Vrací se , když prodávající po sobě vše uklidí a jeho účast proběhne bez problémů od počátku do konce akce ten den. Je možné si rezervovat místo i na dva dny po sobě(sobota a neděle) s tím, že ceny jsou za jeden den. Platí se za každý den, tedy za dva dny, dvakrát cena za den. V případě prodeje po dva dny po sobě se neplatí znovu  za stanování Zdroje elektřiny si musí prodávající zajistit sami. Bez předchozího zaplacení rezervace nejméně 7 dní předem, již žádný prodejce nebude vpuštěn. Ceny jsou bez DPH protože se platí neziskové organizace Hradní spolek, která není plátce DPH. Příjezd a instalace stánku je od 7 hod do 9,30 hod. Prodává se od 10 hod do 16 hod .

Počínaje víkendem 11-12.5,24 pak každý víkend až do 12-13.10.24, vyjma dnů Festivalů zdraví  v termínech 29.6.,3.8., 28.9.,lze prodávat na Spolkem určeném místě na hradě a zámku Dolní Kounice u Brna po předchozím zaplacení rezervace místa a potvrzení Vám emailem od Hradního Spolku, že Váš sortiment a způsob prodeje je od HS schválen a rezervace přijata včetně vratné kauce.

Rezervace míst přijímáme již teď. Preferujeme rezervace na víkendy. Až od většího počtu zájemců případně pro skupiny budeme povolovat rezervaci i na všední dny.

O tom, zda je dostatek zájemců ve všední dny Vás budeme informovat ještě před odsouhlasením vám rezervovaného termínu a výzvě k uhrazení rezervační platby.

Podle počtu rezervací míst , zaplacených nejpozději 7 dní před termínem, na který si chcete rezervovat a obdržením souhlasu s parkováním od HS, vybereme pro vás vhodná místa.

Na místě se schválení prodávající prokáží schvalovacím emailem od Hradního Spolku a číslem svého mobilního telefonu, které uvedou na přihlašovacím formuláři a bude uveden i na schvalovacím emailu Spolku. V době Festivalů zdraví se budou  nabízet a prodávat pouze produkty zdraví- tedy bylinky, čaje, potravinové doplňky, homeopatika  a pod. I tam se již nyní můžete rezervovat místa  s uvedením Vašeho sortimentu.

Chcete li si rezervovat  své prodejní místo na Hradních trzích pod Hradem a zámkem Dolní Kounice u Brna, vyplňte následující rezervační formulář.
Po vyplnění všech kolonek níže uvedeného Formuláře, do kolonky Zpráva uveďte termín od kdy do kdy chcete rezervovat pro Vás místo na prodej , sortiment, který budete prodávat, jak budete prodávat(vlastní stánek, z vlastního auta jako  vlastního prodejního stánku, jinak) kolik osob bude s vámi prodávat, případně další informace o Vámi plánovaném prodeji u nás. Do kolonky zadejte číslo uveďte Evidenční číslo našeho Hradního Kurýra, pokud Vám byl pobyt jím zprostředkován, jinak tuto kolonku nevyplňujte. Odešlete takto vyplněný formulář kliknutím na Odeslat. Hradní Spolek vám bez odkladů potvrdí, zda je termín volný a  zda souhlasí s Vašim způsobem prodeje a Vašim prodejním sortimentem na váš email. Po obdržení našeho potvrzení- souhlasu s rezervací- proveďte bezhotovostně platbu na níže uvedený účet. Variabilní číslo bude číslo vašeho mobilu(musí souhlasit s vyplněným formulářem) do zprávy pro příjemce uveďte datum pobytu od do, na který si platbou rezervujete místo.
Rezervovat. předplatit- si místo lze kdykoliv, nejpozději však tak, aby mohla být rezervace připsána 7 dní před plánovaným nástupem na účet Hradního Spolku č. účtu 286296678/0300.
Zaplacením potvrzujete souhlas s Řádem hradních trhů a zavazujete se ho během prodeje a pobytu  pod našim hradem a zámkem  dodržovat.